Olof Arborelius oljemålning

607806

OLOF ARBORELIUS (1842-1915): Gårdsmotiv, monogramsignerad OA, olja på duk, ca 48x75,5 cm

Krackeleringar, ett mindre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Olof Arborelius oljemålning

Budhistorik (8 bud)
4587975
4587972
1 300
4587970
4587504
4587502
850

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.