Byrå rokoko stil

607790

BYRÅ med kalkstenskiva, rokoko stil, tidigt 1900-tal, tre lådor, bukig front inläggningar i form av romdekor, beslag i förgylld mässing med form av akantusslingor, höjd 82, 87x52 cm

Nyckel finns

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Byrå rokoko stil

Budhistorik (12 bud)
4587573
1 600
4586385
4580841
4580815
4576238
750

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.