IWC armbandsur 18 k guld 1950-tal

607774

IWC, armbandsur, 18 k guld, 1950-tal, plexiglas, manuellt uppdrag, serienr. 1191956, verknr. 1174184, cal C89, läderarmband ej original, sölja ej original, diameter 36 mm

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Bruksslitage, urtavla med patina

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Budhistorik (13 bud)
4580777
6 400
4580542
6 200
4573835
6 000
4571161
5 800
4571160
5 200

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.