Oidentifierad konstnär oljemålning

607763

OINDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Rabbbin studerar Talmud, olja på pannå, 45x65 cm

Pannå med sprickor och lagningar samt smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (5 bud)
4599610
4599424
4599245
900
4593120
850
4582228

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.