Berlock samt kedja 18 k guld

607761

BERLOCK samt KEDJA, 18 k guld; kedja, pansarlänk, stämplad ''Balestra'' med svensk importstämpel; berlock i form av en vitklöver, kedjanslängd ca 46 cm, totalvikt ca 4.4 g

Smärre slitage

Guld/Smycken

Monter 19

Berlock samt kedja 18 k guld

Budhistorik (14 bud)
4590157
1 700
4587273
1 600
4579341
4578334
1 400
4574197
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.