Brosch silver över guld diamanter

607746

BROSCH, silver över guld, rosenslipade diamanter, stämplad Bergamo, Italien 1900-tal, dekor av stiliserade blommor, längd ca 46,5 mm, vikt ca 13,5 g

Guld/Smycken

Budhistorik (8 bud)
4591648
2 400
4595558
4591648
4582795
4582794
950

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.