Jaeger le Coultre armbandsur stål 1970-tal

607737

JAEGER LE COULTRE, armbandsur, stål, 1970-tal, safirglas, automatiskt uppdrag, datum, refnr. 5000/42, serienr. 1512106, läderarmband ej original, sölja orignal, 35x32 mm, äkthetsintyg samt servicerapport från 2015 medföljer

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Gott bruksskick, saknar 1 st boettskruv

Klockor/Ur, Herrklockor

Budhistorik (16 bud)
4585478
9 600
4585472
9 400
4585440
9 200
4582988
9 000
4582987
8 600

Slutpris SEK:
9 600
926 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.