Semiantik Bidjar

607730

ORIENTMATTA, semiantik, Bidjar, Kurdistan, ca 568x362 cm

Slitage, något ojämn form, smärre färgskiftningar, smärre malskador

Mattor/Textilier

Geijersgatan 14, Göteborg

Semiantik Bidjar

Budhistorik (43 bud)
4585467
48 000
4585464
46 000
4585464
42 000
4585449
40 000
4585459
39 000

Slutpris SEK:
48 000
4 632 EUR, 5 261 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.