Alexandre Fassianos

607716

ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): Konverserande par, signerad A. Fassianos, färglitografi, 9/90, bladmått ca 50x65 cm

Något blekt

Rum 9, Vagga 1

Alexandre Fassianos
Budhistorik (5 bud)
4585342
500
4586130
450
4585342
4570907
4570646

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.