Georges Braque litografi

607711

GEORGES BRAQUE (1882-1963) efter: "Les étoiles", signerad i plåten, 1959, Maeght 1029, färglitografi, bildmått ca 37x27 cm

Fack 7

Georges Braque litografi
Budhistorik (26 bud)
4586277
4586267
4586275
4586267
1 900
4586238
1 800

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.