Corneille

607703

CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): Figurkomposition, signerad och daterad Corneille -94, numrerad 66/200, färglitografi, bladmått ca 30x21 cm

Fack 14

Corneille
Budhistorik (5 bud)
4587366
500
4587320
450
4585643
4584776
4578267

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.