Max Papart

607700

MAX PAPART (Frankrike, 1911-1994): ''Motes En Attente Du Soleil'', signerad Max Papart, 28/75, färgetsning, bladmått ca 37x29 cm

Fack 13

Max Papart
Budhistorik (6 bud)
4584998
550
4586131
500
4584998
450
4578747
4573926

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.