Byrå mahogny

607692

BYRÅ, fanerad i mahogny, vitlackerade dragknoppar, 10 lådor, 2 låsbara, omkring 1900-talets mitt, höjd 76,5, 70 x 45 cm

Bruksslitage. slagmärke, repor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Byrå mahogny

Budhistorik (22 bud)
4590378
1 800
4590168
1 700
4590364
1 600
4590168
4589673
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.