Ljusstake, Holm Sørensen & Co

607691

SVEND AAGE HOLM, kandelaber, Holm Sørensen & Co, Danmark, 1960-tal, för fem ljus, märkt Holm Sørensen, Danmark, höjd ca 25, bredd 25 cm

Detta föremål ingår i tema-auktionen "Light Up the Dark"

Bruksslitage, nött färg kring stomme

Belysning, Bordslampor, Design, Tema

Monter 13

Ljusstake, Holm Sørensen & Co

Budhistorik (1 bud)

4597593
2019-01-27 16:42:50

2019-01-27 kl 20:15
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.