Stekfat Kina

607686

STEKFAT, Kina, 1800-tal, porslin, dekor i underglasyrblått, ca 37x30 cm

Nagg

Orientaliskt, Porslin

Makadamgatan 11, Helsingborg

Stekfat Kina

Budhistorik (12 bud)
4593820
1 300
4593803
4593819
4593803
4593817

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.