Frans Wilhelm Odelmark oljemålning

607680

FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Motiv från Skåne, signerad, olja på duk, ca 69x89 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 7

Budhistorik (27 bud)
4587942
4 600
4587941
4 400
4587938
4 200
4587934
4587931
3 800

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.