Kaffekvarn 1960-tal

607679

KAFFEKVARN, Gyro Super, rödlackerad samt förkromad metall med underrede fanerat i teak, Danmark, 1960-tal, höjd ca 76, 66 x 26 cm

Bruksslitage, ej funktionstestad; klippt el

Diverse

Makadamgatan 11, Helsingborg

Kaffekvarn 1960-tal

Budhistorik (11 bud)
4586946
4586939
750
4586944
700
4586939
650
4586943
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.