Satsbord 3 delar

607678

SVANTE SKOGH, satsbord, 3 delar, Seffle Möbelfabrik, 1960-tal, teak, brännmärkt, höjd ca 48, 43, 38, 60x40, 55x38, 50x38 cm

Brukslitage,brännmärken från kastruller samt fuktskador och slitage på samtliga bordsytor

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Satsbord 3 delar

Budhistorik (2 bud)

4581558
4575447

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.