Soffbard med glasskiva

607677

SOFFBORD, 1990-tal, med kvadratisk, fasettslipat glasskiva samt antikbehandlad metall benställning med detaljer i patinerad mässing, höjd ca 43, 102x102 cm

Smärre slitage, en mikronagg vid kanten

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Soffbard med glasskiva

Budhistorik (11 bud)
4586829
4586826
750
4586825
700
4586824
650
4586823
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.