Gunnar Nylund skål

607669

GUNNAR NYLUND, skålar, 2 st, Rörstrand, glaserat stengods, blå harpälsglasyr, monogramsignerade ''GN'', höjd ca 5 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin

Gunnar Nylund skål

Budhistorik (13 bud)
4586996
4588159
1 400
4586996
4581499
4581499

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.