Evy Låås oljemålning

607667

EVY LÅÅS (1923-1999): Stilleben med citron på fat, signerad Låås, olja på pannå, ca 32x44 cm

Fack 17

Evy Låås oljemålning

Budhistorik (2 bud)

4586887
4573557

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.