Vilfåtölj Eric Sigfrid Persson

607664

ERIC SIGFRID PERSSON, vilfåtölj, klädsel i canvas, underrede i lättmetall med hjul i plast, Svenska Möbel AB, 1960-/70-tal, höjd ca 75, längd 140 cm

Bruksslitage, fläcker

Möbler, Fåtöljer, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (15 bud)
4587433
4587443
950
4587433
900
4587441
850
4587433

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.