Anselm Dahl oljemålning

607651

ANSHELM DAHL (1897-1964): Sensommarnatt, signerad och daterad A Dahl 1921, olja på duk, ca 100x136 cm
PROVENIENS: Kungliga Norrbottens Artileriregemente A 8 Boden 1921-2004

Anselm Dahl oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4583924
500
4571194
450
4569245
4566407
4566264

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.