Karmstol 1900-talets mitt

607645

KARMSTOL, 1900-talets mitt, björk, böjd rygg och armstöd, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, torrsprickor, märken och repor

Möbler, Stolar

Hylla 9

Karmstol 1900-talets mitt

Budhistorik (9 bud)
4584701
4585495
4584701
4583040
550
4581381
500

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.