Kimono 1 par

607643

KIMONO, 2 st, Betty Clemo, blomstermönster i orginalkartong med tillbehör

Historik: Inhandlade i Japan under 1960-talet

Smärre åldersrelaterat slitage

Fashion

Rum 14

Kimono 1 par

Budhistorik (15 bud)
4587007
4587003
4587005
1 900
4587003
1 800
4572383
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.