Erik Buch stolar

607631

ERIK BUCH, (6) stolar med hög rygg, stomme i massiv teak, textilklädd sits och rygg, 1960-tal, OD Møbler, Danmark, någon stol etikettmärkt, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, klädsel med kraftigt slitage, fläckar och skador

Möbler, Stolar, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Erik Buch stolar

Budhistorik (17 bud)
4587618
4587665
4587618
4587663
950
4587618
900

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.