Yngve Ekström stolar

607630

YNGVE EKSTRÖM, (3+1) pinnstolar, modell Pinnockio, massiv björk samt teak, Stolab, 1900-talets andra hälft, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Yngve Ekström stolar

Budhistorik (31 bud)
4586557
2 800
4586551
2 600
4586554
2 600
4586551
2 400
4586547

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.