Arne Wahl Iversen 2-sitssoffa

607629

ARNE WAHL IVERSEN, soffa, 2-sits, stomme i massiv teak. lösa plymåer med klädsel i ulltextil, Komfort Möbler, Danmark, 1060-tal, etikettmärkt, längd 131, sitthöjd 35 cm

Bruksslitage, hål i sittväven

Möbler, Soffor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Arne Wahl Iversen 2-sitssoffa

Budhistorik (9 bud)
4586009
1 300
4585541
4586008
4585541
4585474

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.