Fåtöljer Danmark

607628

FÅTÖLJER, 1 par, stålunderrede, fast stoppad sits och rygg med ullklädsel (sannolikt Kvadrat, Hallingdal), 1900-talets andra hälft, ena fåtöljen etikettmärkt Bondo Gravensen, København, höjd ca 80, sitthöjd 38 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Fåtöljer Danmark

Budhistorik (2 bud)

4587034
4569200

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.