Modellmöbler i plåt

607627

MODELLMÖBLER, skala ca 1:5, 3 delar; arbetsbord med låda, stol samt skåp med hyllinredning bakom dörrpar, vitlackerad plåt, 1900-talets första hälft, höjd upp till 38 cm

Slitage, färgbortfall

Diverse

Makadamgatan 11, Helsingborg

Modellmöbler i plåt

Budhistorik (10 bud)
4587278
750
4586945
700
4587277
650
4586945
600
4587275
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.