Skrivbord 1980-tal

607620

SKRIVBORD, vitt laminat samt mahogny/mahognyfaner, 2 lådor, 2 hurtsar med hylla respektive lådinredning, 1980-tal, höjd 75, 150 x 75 cm

, slitage, repor, märken

Möbler, Övriga möbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

Skrivbord 1980-tal

Budhistorik

2019-01-23 kl 10:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.