Soffbord furu

607619

SOFFBORD, massiv furu, kvadratisk skiva med rundade hörn, kiltappade ben, 1940-/50-tal, höjd 48, 77 xx 77 cm

Slitage, märken/fläckar/repor

Möbler, Soffbord, sidobord

Makadamgatan 11, Helsingborg

Soffbord furu

Budhistorik (10 bud)
4585812
750
4586288
700
4585812
650
4586286
600
4585812
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.