Pinnsoffa Swedish Grace

607618

PINNSOFFA, 1950-tal, Småland, betsad och svärtad furu, sitthöjd ca 43, L ca 159 cm

Slitage, märken och repor, slarvigt limmad lagning

Möbler, Soffor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Pinnsoffa Swedish Grace

Budhistorik (16 bud)
4586716
1 300
4586793
4586716
4586791
4586716
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.