Champagneglas Odelberg Junior

607610

CHAMPAGNEGLAS, "Odelberg Junior", 11+1 st., Kosta, graverad dekor, en med förgylld dekor, höjd ca 15,5 cm

6 st. utan förgyllning med nagg på foten

Glas, Servisglas

Makadamgatan 11, Helsingborg

Champagneglas Odelberg Junior

Budhistorik (7 bud)
4583451
4583148
4583146
900
4568994
650
4568992

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.