Marianne Ågren oljemålning

607600

MARIANNE ÅGREN (född 1941): Interiör, signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca 132x68 cm

Rum 9

Marianne Ågren oljemålning

Budhistorik (26 bud)
4585352
2 800
4584071
2 600
4583979
2 400
4584070
2 400
4583979

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.