Oljemålning 1700-tal

607596

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal, kvinna med häst och hundar, olja på duk, ca 51x61 cm

Uppfodrad duk, gulnad fernissa, hål, krackelyrer, slitage.

Konst, Äldre måleri

Oljemålning 1700-tal

Budhistorik (5 bud)
4583306
4569057
950
4568391
4566809
4566214

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.