Staffan Halström

607595

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976), "Jägare i vass II", signerad Staffan Hallström, 43/60, färglitografi, bladstorlek 85x62 cm.

Proveniens: Gallerie Prisma, Stockholm,. Inköpt Maj -75.

Rum 4

Staffan Halström
Budhistorik (19 bud)
4584272
1 300
4584261
4584235
4584230
4584229
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.