ALLAN ÖSTERLIND (1855-1938): signerad Österlind

607594

ALLAN ÖSTERLIND (1855-1938): Figurscen med kvinnor, signerad Österlind, akvarell på papper, ca 46x37 cm

Rum 6

Budhistorik (1 bud)

4568416
2019-01-16 00:07:48

2019-01-22 kl 20:48
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.