Viggo Langer

607593

VIGGO LANGER (Danmark, 1860-1942): "Gårdsmotiv", (otydlig titel a tergo), signerad och daterad Viggo Langer 1926, olja på duk, ca 47x66 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 2

Viggo Langer

Budhistorik (7 bud)
4585187
4572220
4572218
500
4572217
450
4572177

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.