Bord Hans Agne Jakobsson

607586

HANS AGNE JAKOBSSON, bord, 1950-tal, Åhus, nr s-809, svartlackerade ben, list fanérad i mahogny, bordsskiva med dekor av fiskar, etikettmärkning, höjd ca 41, 36x30 cm

Ytskador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

Bord Hans Agne Jakobsson

Budhistorik (12 bud)
4587530
1 300
4587392
4587529
4587392
4587303

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.