Bengt Abrahamson

607585

BENGT ABRAHAMSON (1924-1989): ''Finngrundet'', signerad Bengt O. Abrahamson, olja på duk, ca 37x45 cm

Fack 5

Bengt Abrahamson

Budhistorik (7 bud)
4591816
4591812
4591750
4589656
600
4578730
550

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.