Fåtölj 1900-talets andra hälft

607584

FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, kromad benstållning, stoppad sittdyna, klädsel i svart skinn, sitthöjd ca

Brukslitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 19

Budhistorik (18 bud)
4587583
2 600
4587272
2 400
4587578
2 400
4587272
4587571

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.