Bokhylla stringmodell

607582

HYLLA, stringtyp, 1900-talets mitt, lackerad metall, mahognyfanér, bestående av 4 gavlar (höjd ca 215), 2 gavlar (höjd 154), 12 hyllplan 78x20, 8 hyllplan 78x30, 1 tidningshylla, 2 vitrinskåp höjd 32, 78x30, 1 hylla 45x78 cm

Slitage, ytskador

Möbler, Hyllor

Rum 6

Bokhylla stringmodell

Budhistorik (23 bud)
4586418
4 600
4586431
4 600
4586418
4 400
4586420
4 400
4586418
4 200

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.