Tor Bjurström

607580

TOR BJURSTRÖM (1888-1966): Landskap med hus, signerad Bjurström, olja på pannå, 53x64 cm

Rum 8

Tor Bjurström

Budhistorik (12 bud)
4592413
7 000
4592411
6 800
4587581
6 600
4587580
6 000
4587577
5 600

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.