Nanny Still vaser

607576

NANNY STILL (Finland, 1926-2009), vaser, 2 st, bägge i klarglas med blå underfångsdekor, undertill monogramsignerade och daterade N.S -93, höjd ca 21 resp. 30 cm

Repor förekommer undertill på bägge

Glas, Vaser, skålar, fat

Nanny Still vaser

Budhistorik (2 bud)

4582202
4571055

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.