Bord 1950-/60-tal

607575

MAT-/ARBETSBORD, bordsskiva belagd med laminat i blått och grönt stänkmönster, underrede i svärtat stålrör, 1950-/60-tal, höjd ca 76, 130 x 70 cm

Bruksslitage, skivan med smärre färgfläckar

Möbler, Matbord

Makadamgatan 11, Helsingborg

Bord 1950-/60-tal

Budhistorik (12 bud)
4585132
4585319
4585132
750
4585313
700
4585132
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.