Indiskt luntlåsmusket från 1700-talets slut

607561

LUNTLÅSMUSKET, Toador, Nordindisk, sent 1700-tal, stora proportioner, pipan graverad och försilvrad, längd 191 cm.

Militaria Helsinki

Åldersrelaterat slitage.

Vapen/Medaljer, Militaria och samlarvapen

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
4595298
2019-01-26 20:10:14
30

2019-01-26 kl 21:26
Slutpris EUR:
30
311 SEK, 34 USD
Utropspris EUR: