Oidentifierad konstnär oljemålning

607548

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, S:t Antonius av Padua, Sydeuropa, 1700/1800-tal, olja på duk uppfäst på pannå, ca 46x36 cm

Krackelyr. färgbortfall retuscher

Konst, Äldre måleri

Fack 3

Budhistorik (17 bud)
4584627
1 400
4584392
1 300
4566502
4584391
4566502

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.