Skrivbord 1950-tal

607538

SKRIVBORD, 1950-tal, med skiva i massiv ek samt ekfanéring, med 7 lådor av varierande storleken, höjd ca 71, 200x95 cm

Slitage, en lås saknas, nyckel saknas, fläckar, repor, märken

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 6

Skrivbord 1950-tal

Budhistorik (1 bud)

4572036
2019-01-17 18:51:45

2019-01-22 kl 20:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.