Anders Barréus blandteknik

607537

ANDERS BARRÉUS (1944-2005): Figurscen, signerad Anders Barréus daterad -94, blandteknik på papper, ca 109x79 cm

Ej examinerad ur ramen

Rum 5

Anders Barréus blandteknik

Budhistorik (20 bud)
4585151
1 900
4572026
1 800
4585150
1 700
4572026
1 600
4585148

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.